25 Aralık 2015 Cuma

Trabzonspor'un 2010-2011 Sampiyonluğu ile ilgili Spor Kamuoyu'na Duyurumdur

Değerli Spor Kamuoyu,

2010-2011 sezonunda bir çok maçta şike ve teşvik faaliyetlerinde bulunduğu Emniyet güçleri tarafından tespit edilen, yargılandığı Ulusal ve Uluslararası bütün mercilerce suçlu bulunan fenerbahçe kulübü'nün Trabzonspor Kulübü'nden çalmış olduğu şampiyonluğun Trabzonspor resmi sitesinde ait olduğu yerde Trabzonspor'un başarıları arasında gösterilmesi gerek Trabzonspor taraftarı gerekse bir futbol sever olarak beni ziyadesiyle memnun etmiştir.

16. Ağır Ceza, Yargıtay, UEFA Disiplin Kurulu, UEFA Temyiz Kurulu ve CAS tarafından ayrı ayrı kararlarda defalarca tescillenen Trabzonspor'un 2010-2011 şampiyonluğunun yeni göreve gelen Sayın Muharrem Usta ve yönetimi tarafından bu denli net bir ifade ile resmi siteden tüm kamuoyu ile paylaşılmış olması gerek Trabzonspor camiasına gerekse Türk futbol camiasına net bir mesajla bu mücadelenin adalet sağlanana kadar asla bitmeyeceğini belirtmiştir.

Ben bir Trabzonspor taraftarı olarak Sayın Muharrem Usta'yı attığı bu adım dolayısıyla tebrik ediyor ve tüm benliğimle bu mücadelede kendisine ve kulübüme destek vereceğime dair buradan söz veriyorum.

İnanıyorum ki Trabzonspor'un gerek tribünlerde gerekse sosyal mecrada yer alan taraftar grupları Gurbetçi Gençler, Vira, Trabzonlu Gençler, Tayfa, Bordo Mavi Net, Joganita ve milyonlarca Trabzonspor taraftarı da benimle aynı duyguları paylaşıp gerek başkanımızın gerekse kulübümüzün  bu hususta yanında ve hizmetinde olacaktır.

Saygılarımla,

Ender Kuyumcu

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder